| gogonica a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa denunt o pagina?

4 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns (pentru Petrica44):

Pagina,siteul,n-ai pentru ce-l denunta! Nu are nicio vina.Acolo cand iti deschizi un cont, ai o rubrica de "protectie a datelor personale" si una precum ca esti major/a si declari pe propria raspundere ca ceea ce scrii si fotografiile pe care le pui sunt exclusiv ale tale.Ei in acel moment IP-ul tau va fi stocat, impreuna cu locatia.De fiecare data cand intri in cont, iti va fi memorata locatia si noul IP.

| Petrica44 a răspuns (pentru Petrica44):

La fel poti lua legatura cu administratorii siteului si sa le explici situatia.

| Petrica44 a răspuns:

Sau da un tel aici pentru. a te informa ce si cum:http://www.politiaromana.ro/adrese_si_telefoane_utile.htm