| Georgyana_1322 a întrebat:

Stie cineva daca de 1 iunie avem zi libera la scoala? :d happy

4 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Da,de 1 iunie avem zi libera, dar te poti duce la scoala pentru acivitatile extrascolare

| kittyKatAlawaysHappy a răspuns:

Pai...depinde de scoala, noi facem ore, insa se scurteaza si nu mai sunt de 50 min ci de 25, asa terminam progr mai dev. insa dupa scl este campionat de fotbal si handbal, cu premii. sau alte activitati extrascolare

| anonim8486 a răspuns:

Nu stiu voi dar noi nu facemtongue

| stan_3911 a răspuns:

De obicei avem dar depinde unde stai la oras sau la sat de exemplu eu stau in timisoara acum si trebuie sa vin inainte anm satat la buzias si am fost liberi in fiecare an de 1 iunie asta e cam naspa