| vlad_2439 a întrebat:

Stie cineva daca pe 2 iunie se face scoala, deoarece este ziua mea

Răspuns Câştigător
| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Da.de ce nu s-ar face?raised eyebrows Pe 31 e greva :*

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ce treaba are scoala cu ziua ta? doar daca este sambata sau duminica happy

| LoveToHate a răspuns:

As vrea eu sa nu se faca. dar cu siguranta scoala se face...ehh si ce pana la urama te duci 6 ore la scoala si dupa aceea chefuiesti cu prietenii si asa nu ai teme de facut a doua zi asa ca nu vad ce te impiedica sa chefuiesti.Eu asa fac ca ziua mea e pe 10 iunie.
LA MULTI ANI!

| ThePrincessOfTheDark a răspuns:

Da! Desigur! Cum sa nu se faca scoala...