| onlyketoops a întrebat:

Stie cineva daca Placa de indreptat parul PHILIPS HP8342 este buna de ceva?

Răspuns Câştigător
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,spike4all.Placa de indreptat parul PHILIPS HP8342 este foarte calitativa si buna.In general,firma de produse PHILIPS ofera cumparatorilor produse foarte bune(produse de par,de bucatarie,etc).Dar,exista multe placi de par care, pur si simplu, chiar la prima utilizare, ard parul sau il deterioreaza. Insa, placa de par PHILIPS HP8342 te va ajuta mult.O poti folosi cu incredere. Uite cum functioneaza: Tratament cu ioni pentru un păr strălucitor Sistem de blocare rapidă pentru stocare uşoară Oprire automată după 1 oră Cârlig pentru depozitare uşoară Setări digitale cu căldură reglabilă pentru păr mătăsos Încălzire rapidă în 15 secunde Cablu de alimentare cu articulaţie Lungime cablu : 1, 8 m. Aceasta placa de par poate costa intre 171.00 lei si 201.00 lei.Bafta! Sper ca raspunsul meu te-a ajutat!