| Friscoo a întrebat:

Stie cineva niste exercitii pentru picioare? ianafara de genoflexiuni, sau ridicari pe varfuri pentru gambe.Pentru muschi(SALA EXCLUS). CEL MAI FOLOSITOR RASPUNS PRIMESTE FUNDITA! MERSI happy

3 răspunsuri:
| BoboooBubuuu a răspuns:

Fandari : la teral, in fata in spate. Pas sarit, pas saltat. Fandari cu trecerea mingilor printre picioare. Lovirea sezutei. Mers fandat.

| a_7338 a răspuns:

Stand la bara (verticala) ridici genungi la piept, sarituri cu genunhi la piept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com