| Ponea_Dragos_1992 a întrebat:

Stie cineva vreo metoda de a te lasa de fumat? as vrea sa ma las dar nu pot.

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Te gindesti cum ca daca mai fumezi o tigare o sa mori ca iti provoaca cel mai mare rau te gindesti doamne daca mai fumez pun in gura tigare imi fac cel mai mare rau...si gandeste-te acum sincer iti poti cumpara cu bani aceia altceva o sa ai o viata mai lunga iti vei reduce viata fumind. viata sexuala si multe altele.iti doresc tot binele din lume

| Ponea_Dragos_1992 explică (pentru iubaretulcata):

Ai dreptate se duc o grmada de bani pe tigari, si sunt niste bani arsi. dar si tigarile sunt ca un drog simti nevoia sa fumezi o tigare

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VictorPictor a răspuns:

Merita sa dai bani ca sa te ucizi?
Orice decizie ai lua si cale ai urma pentru a te lasa de fumat, nu uita faptul ca exercitiul reflex format, ramane intiparit 7 ani de la punctul o ( zero).
Bafta si eu incerc acelasi lucruwinking

| Ponea_Dragos_1992 explică (pentru VictorPictor):

Doar ce m-am lasat de pacanele, daca a-si reusii, si de tigari ar fi bine.