| anonim_4396 a întrebat:

Stilul vestimentar la un baiat conteaza mult ca sa atragi fetele?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asa si asa, mai mult conteaza atitudinea cu care le porti, da iti dai seama ca nicio fata nu se uita la un tip imbracat murdar, in haine mega dubioase care sa nu-l avantajeze deloc (doar eventual o fata tot in stilu ala)

| ANAHsneaman a răspuns:

Bună!
Eu zic ca bunul simt și cei 7 ani de acasă atrag mai bine atenția unei fete.
Poți sa fii îmbrăcat în aur din cap pana în picioare, însă degeaba dacă nu știi sa te comporți!
Desigur sunt fete care apreciază și stilul vestimentar, însă nu știu câte din ele ar dori ca băiatul respectiv sa aibă un stil de invidiat și un comportament de,, smecher,,.
Eu una nu pun asa mult accent pe felul cum e îmbrăcat. E de ajuns sa fie îngrijit și sa poarte ceva care pentru el este comod!
Asta e strict părerea mea!
Numai bine! Totuși zic sa te îmbraci asa cum dorești tu, asa cum te simți tu mai bine și mai comod și sa nu iei în calcul opiniile răutăcioase din jur!

| RAY a răspuns:

Da,dar,conteaza cel mai mult fata ta, degeaba ai haine ok daca ai o fata de fuge fata cu viteza lumini de tine

| Andreeush a răspuns:

Nu contează marca hainelor ci să fii o persoană îngrijită, cu bun simț.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tu chiar nu vrei să pricepi că personalitatea e ceea ce atrage, carisma, și nu niște cârpe? laughing

| Plato a răspuns:

Nu. Doar "prapaditele" sunt atrase de haine sau alte aspecte pur fizice.
Cand zici "fetele", nu ma gandesc la panarame, deci iti spun ca nu conteaza. Pentru panarame conteaza.

| Endoryus a răspuns:

Depinde care gen vrei sa atragi. Panarame? Haine scumpe. De "firma". Una normala? Sa fii curat. Un parfum bun nu strica. Daca puti a transpiratie sau alte chestii, omori tot in jurul tau.

| Jjj840 a răspuns:

Pentru fetele serioase si mature, nu. Vreau o relatie cu un baiat, nu cu hainele sale. Imbraca-te cum te simti tu ok! Degeaba ai haine de firma daca nu ai suflet sau esti un om rau. Conteaza sa fi un om ingrijit si sa iti ingrijesti hainele, nu conteaza ce scrie pe eticheta lor!