| Norvegianul a întrebat:

Cum vi se pare stilul gothic? I-ar sta bine unui baiat care adopta acest stil vestimentar?

9 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Goth?
Hm, nu ține doar de vestimentație, caută pe internet și o să vezi ce anume îi caracterizează pe adepții stilului ăstuia și ce anume îi face să aleagă o vestimentație atât de... excentrică, dacă pot spune așa.

| Norvegianul explică (pentru DarQueen):

Stiu despre ce este vorba in stilul asta, stiu ca e "excentric", tocmai din acest motiv m-ar interesa parerea celor de aici, daca ar reactiona in vreun fel daca ar vedea pe cineva adoptand stilul vestimentar specific.

| DarQueen a răspuns (pentru Norvegianul):

Eu sigur aș zâmbi happy (am ceva din goth)

| FaraNume1249 a răspuns:

Eu sunt gothica big grin. Daca vrei sa mai vorbim lasa un mesaj.^^
Normal ca imi place.XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ridicol. Deloc. (din punctul meu de vedere, bineînţeles).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place dar prefer mai mult stilul de skater.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Cum mi se pare? Pai, sa zicem ca il ador, deoarece e in foarte mare parte stilul meu. Si da, unui baiat i-ar sta bine numai in masura in care nu exagereaza("exagerat" la mine inseamna sa te dai cu rujuri inchise la culoare, cu oja, sa-ti faci suvite sau sa te machezi foarte strident).

| Brainn a răspuns:

Nu, deci mai bine stilul punklaughing. Daca adopti acest stil pari un. prost! Daca erai asa de la inceput...thinking