| Ingerash_9146 a întrebat:

Stiti careva sfaturi pentru a creste parul mai repede? Tratamente naturiste?

3 răspunsuri:
| morenaRox a răspuns:

Eu imi dau la radacina cu ulei de ricin combinat cu ulei de masline si imi creste parul mai repedewinking in plus ca imi da volum si stralucire iar firul de par devine mai rezistent tongue

| mirey_4137 a răspuns:

Da!
poti folosi ulei de ricin! se gaseste in orce farmacie! este un produs natural si nu iti poate face rau! eu am folosit uleiul de ricin pe gene pentru a creste mai lungi si a fii mai groase si m-am bucurat de rezultate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de ricin e foarte bun. dupa baie pe parul ud te dai la varfuri (atentie, nu radacini!). se cumpara de la farmacie