| gabriela_5671 a întrebat:

Am auzit ca de la samponul cu radacina de ginseng iti creste parul si nu se mai ingrasa asa repede. Este adevarat? (Argumente pro si contra de la cei care folosesc sau au cunostinte care folosesc) Voi ce sampon folositi impotriva ingrasarii parului? Sau ce tratamente naturiste care stiti ca da rezultate?

Vreau cat mai multe raspunsuri! Plsss!

[PS: Dau funda; p]

2 răspunsuri:
| Dots a răspuns:

Mama mea a folosit si a dat drezultate la primele 2-3 spalari iar dupa aceea pot sa-ti spun ca parul i s-a ingrasat groaznic bine acum depinde si de organism happy mi-e mi-a fost frica sa-l folosesc dupa ce a patit ea.xo happy