| mada_4477 a întrebat:

Stiti ceva pentru cresterea parului mai rapida?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Uleiul de ricin stimulează creșterea părului, ori măștile homemade ce conțin ulei de măsline + ulei de ricin și fiole de vitamina A/E.
Pentru a se lega compoziția, se adaugă și un gălbenuș de ou.
Baftă!

| romancuta02 a răspuns:

Eu folosesc sampon favisan nutritiv pentru cresterea parului (il gasesti la plafar). mie mi-a crescut parut de la el doar ca iti cam usuca parul, trebuie sa folosesti un balsam bun. Mastile cu ulei de masline si galbenus de ou sunt si ele bune. Uleiul de ricin nu imi place ca ii foarte foarte uleios si trebuie folosit mult timp pentru a da rezultate.

| Ellieangel a răspuns:

Eu folosesc ulei de ricin.