| Lollipop_2607 a întrebat:

Ce leacuri stiti pentru cresterea rapida a parului? fundakiss

5 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Piaptana-ti parul inainte de culcare 2 minute, foloseste o masca cu ulei de ricin... atunci cand te speli sa ai grija de sampon folosesti si mananca multe fructe si legume. Succes

| Unffox a răspuns:

In primul rand, ma indoiesc ca exista asa ceva O.O Si in al doilea rand, daca ar exista nu s-ar numi leacuri, caci parul scurt nu e o boala.

| Nady_4205 a răspuns:

Tine-l prins in coadahappy

| alyna_6668 a răspuns:

Buna! Incearca ulei de ricin.E bun pentru cresterea parului, cresterea unghilor dar si pentru cresterea sprincenelor

| bloodyghost a răspuns:

Ingrijeste-l... mananca multe fructe, fa sport, tine-l prins... si cel mai important e sa ai rabdare!