| anonim_4396 a întrebat:

Stiti niste statusuri mai noi si mai frumoase... nu de jale sau de dragoste.tongue
Dau fundahappy!

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Vreai senzatii tari? PACAT! ai vise prea mari

ma iubesti? ia-ma de nevasta

arata bine day dreaming e batran

fericirea te face dulce =p~

esti patetic si tu stii, nu mai cred in jucarii, crezi mereu ca eu pun botul, hai ca faci pe idiotul

intai trebuie sa inveti regulile jocului si sa joci mai bine ca toti

am un suflet de copil ce refuza sa creasca. nu e egal cu ) ce spune lumea proasta

orice ni se intampkla vom fi mereu in picioare, suntem gata sa va dam pe nas fara nici o ezitare

incerc sa ascund calvarul numit depresie, si sa zambesc fals doar pentru,. a lasa o buna impresie

cea mai grea lovitura in sufletul meu este sa ma simt in plus acolo unde alta data faceam totul

simpla dar totusi delicata [:-X]

am invatat ca in viata nu-i totul in culori, dr curcubeul apare dupa ploi

avem multe de trait, multe de impartit, multe de facut impreuna pana la sfarsit

[>.

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n`are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

Am ramas la fel de inocenta. diferenta este ca acum nu mai imi este frica de aparenta iubesc pe cine ma iubeste

orice ai face, tot n-ai putea uita de EA! EA e antidotul tau... EA e ceea care a avut mereu grija de sufletul tau

Sa faci diferenta dintre fete si fata tha toate te vor, dar nimeni nu te v-a iubii ca ea!

stiu ca ai pe alta, dar stiu ca cum mai iubit pe mine nu o sa o iubesti pe ea. asa ca minte'o putin si las-o acasa

daca asa putea te-as da zimbetu meu ca sa te vad mereu zimbind

Sragostea nu intreaba "cat trebuie sa fac", ci "ce trebuie sa fac"

dragostea este o limba pe care surzii o aud si orbii o vad

ce e dragostea? nevoia de a iesi din tine insusi

Nu`mi doresc sa insemn ceva pentru oricine, imi doresc sa insemn totul pentru tine!

e golan? o stiu prea bine. dar golanu asta ma iubeste pe mine

oare atunci cand spunem ca iubim stim ce inseamna cu adevarat? iubirea este ceva pur ceva care vine din inima si din suflet, este acel semtiment cu care nu poti juca

daca nu ai grija de ea o sa o pierzi si atunci o sa afli ca o iubesti cu adevarat

sti ce e prietenia? atunci demonstreaza

mai facut sa inteleg ce nu intelegeam, sa recunosc ce nu vroiam

Sunt foarte multe lucruri in viata care imi atrag privirea, dar putine lucruri care imi atrag inima!

Sper sa-ti placa! kiss