| SullyAnne a întrebat:

Stiti un program super tare de editat poze? Da` nu foarte greu de folosit. In afara de photoscape sau photoshop. Dau funda!:*

5 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Http://picasa.google.ro/
pe acesta il am de vreo luna incoace si pot sa spun ca e simplu de folosit si pe masura...linkul pe care ti l-am dat iti ofera posibilitatea sa il descarci repede.si sa stii ca nu ai de ce sa te temi ca nu are virusi... sper sa iti fie de folos!;)

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Photo instrument

| LoveIsForFree a răspuns:

Daa.Dra e onlinehappy. Pizzap:X

| Kafeeaua a răspuns:

Un program foarte fain care e online si nu trebuie sa-l descarcii are foarte multee chestii...este www.pizap.com

| PanteraRozz a răspuns:

Eu iti recoamand picnik.
E foarte usoar de folosit si face niste poze superbe.
Sper ca te-am ajutat happy