| Andutza_5257 a întrebat:

Stiti vreun tratament natural din plante pentru stimularea cresterii saniilor. daca da va rog scrieti. Funta.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Știam de tinctura de mărar, însă în cele mai multe cazuri s-a dovedit a fi ineficientă, deoarece după administrarea acesteia, sânii doar par mari, întrucât aceasta reține apa în organism, iar în momentul în care încetezi să o mai iei, sânii revin la mărimea inițială. Plus de asta, provoacă și destule efecte adverse cum ar fi : sângerări intermenstruale, creșterea în greutate, greață, dereglarea menstruației, ș.a.m.d.
Baftă!

| 4827 a răspuns:

Trebuie sa mananci sanatos pentru asta, daca mananci numai dulciuri si carne cu hormoni nu vei obtine nimichappy