| Spurtzizc a întrebat:

Stiti vreun tratament pentru matreata natural?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Maseaza-ti scalpul cu ulei de cocos, lasa-l sa actioneze aproximativ o ora iar apoi te speli normal pe par.
Incearca sa si schimbi sampoane pana il gasesti pe cel care te scpaa. In cazul meu de exemplu functioneaza HEad and shoulders.

| Spurtzizc explică (pentru Adry05):

Si eu folosesc Head & Sholders. Si pana acum am folosit tot asta. Pana acum 2 luni nu aveam pic de matreata in cap. Fac fus in fiecare zi... nu stiu

4 răspunsuri:
| Mariaaaavev a răspuns:

Metoda bunicii laughing) spala cu apa in care ai fiert urzici si da si cu otet pe par. O sa te ajute. :p

| Ale2k1715 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti faci programare la un doctor pentru matreata sa iti dea un sampon special
sau la spital o sa iti scre o recomandare pentru sa lua samponul de la farmacie

El costa un jur de 50 lei.

| SuntUnic a răspuns (pentru Ale2k1715):

Sa fii atent la ce scrie medicul pe reteta: sampon special, daca nu e special nu e eficient... daca specialul nu te ajuta a 2-a solutie e.7.65 de la Beretta, crede-ma, e magie pura!