| Anxx a întrebat:

Stiu ca am gresit fata de prietenul meu, dar motivul nu este unul chiar asa de grav. este foarte suparat pe mine si chiar ma si evita. am incercat sa-i explic dar nu vrea sa ma asculte, iar cand trece pe langa mine nu ma priveste si ma trateaza ca si cum nu as mai exista. nu vreau sa mai insist ca ma gandesc ca ar crede ca sunt disperata. Cum il fac sa ma ierte sad? ( avem 2 luni impreuna )

Răspuns Câştigător
| MissIndependenttt a răspuns:

Stiu cum este mi s-a intamplat si mie...si crede-ma este extrem de greu, cand stai si te gandesti la toate clipele frumoase pe care le'ati petrecut impreuna si la cat de bine parea sa fie totul, iar acum ai stricat tot.Insa ce greseala ai facut atat de grava incat sa te evite asaa? Opreste'l odata si incearca sa vorbesti cu el, spune-i ca'ti pare rau...sti tu ce sa'i zic.Mult Norocc

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una in locul tau nici nu m-as mai kinui, lasa-l pe el sa faca mai departe miscarea, daca tu ai facut-o deja, stiu ca e ffff greu dar merita sa incerci, crede-ma, evita-l si tu, poate asa isi va da seama si el ca nu esti chiar asa de disperata. Sincer nici nu merita sa fii asa de disperata, daca tu vrei sa comunici si el nu.