| Andre_2169 a întrebat:

Stiu ca e cam devreme pentru intrebarea asta, dar vara se sfarseste acusi.
Va bucurati ca incepe scoala?big grin

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ma bucur ca incepe sezonul rece, nu mai e mult. Cu scoala nu am treaba deoarece m-am lasat de studii dupa ce am terminat profesionala.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu nu vreau la scoala.Vacanta asta a trecut si trece prea repedecrying

| mary123 a răspuns:

Da, ma bucur big grin. Dar in acelasi timp as vrea sa continue vara. Ce frumos ar fi sa fie asa cald si placut si in timpul scolii. In weekend am merge cu colegii la strand laughing.

| Gabica a răspuns:

Nu pot zice ca sunt fericita.Astept scoala cu indiferenta.Vacanta asta nu a ost prea interesanta si in timpul scolii ma intalnesc cu cei din clasa,vorbim,ne batem joc de cei mai mici ca noi,,pici" cum ii numim noi, radem de profi, jucam carti in timp ce aia de bio diocteaza ca tampita(cine vredeti voi ca scrie)... oricum mie imi place scoala(doar pauzele)...

| Damii a răspuns:

Sincer...eu ma bucur...
Macar am ce face! Pe langa teme, teze etc ma pot distra cu colegii mei...

| adrian50 a răspuns:

Sigur ca nu, ca e greu la scoala sad

| Maddiee13 a răspuns:

Eu pe deoparte ma bucur pentru ca ma intalnesc cu colegii mai incep din nou pauzele dar pe deoparte e ft ft naspa pentru ca iar incepe stresu cu invatatu, cu notele, cu testele si tezele si asa mai departe...