| JamilaGizeh a întrebat:

Va bucurati ca incepe scoala?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nuuu

| KimBianca a răspuns:

Radiez -__-' =]]

| Hevnoraak a răspuns:

Nu cred că pot descrie în cuvinte ce mult aștept să înceapă.

| JamilaGizeh explică (pentru Hevnoraak):

Glumesti,nu?laughing

| Hevnoraak a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Nu glumesc.Am găsit ceva ce mă face să ma duc la liceu, vacanța asta de iarna e cea mai urătă pentru mine, prima dată când nu mi-am dorit o vacanță.

| prizeFTW a răspuns:

Nu sad

| beastboy84 a răspuns:

Da nu mai pot dormi noaptea de bucurie straight face

| TashaUhm a răspuns:

In afara de faptul ca-mi re(vad) colegii/prietenii. NU! Nu imi era prea dor de ea!laughing

| adry2001 a răspuns:

Asa si asa. parca as vrea pentru ca profa de romana si cea de geografie spun multe glume si parca nu as vrea pentru ca domnul de mate i foarte sever si cum nu stim ceva zbiara la noi foarte tare.

| RΔϟVAη a răspuns:

Nuuu!

| TPU3455353576 a răspuns:

Da in sfirsit ma voi vedea cu colegii

| Gina2 a răspuns:

Nuuuuucrying!

| Anonima1611 a răspuns:

Nu prea