| Smileyouarebeautiful a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam stupida, dar ati avut teme de vacanta?happyVi le-ati facut?

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cică aș avea de citit nu știu ce căcat și să fac fișe & sh*t. Nu am făcut nimic și nici nu cred că o să fac.

| Diavolulestefemeie a răspuns:

In mod normal nu se dau teme de vacantaraised eyebrows ca de asta e vacanta...[daca erau obligatori le face-am daca nu sunt obligatori nici nu ma gandesc!]

| TeoPT a răspuns (pentru Diavolulestefemeie):

Tu meriți teme de vacanță la greu. De ce naiba ai scris "făceam" cu cratimă?

| LanaDelRayFan a răspuns:

Am,dar nu le-am terminat. + lecturi (3 la alegere ) devil

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Nu,păi ăsta e norocul celor de a opta, se pare că nu au teme de vacanţă, dar oricum, le făceam

| 2NE1cl a răspuns:

Nu am avut dar am lucrat eu niste exercitii pe un caiet care cand o sa inceapa anul scolar o sa il duc la scoala

| Doolcyka a răspuns:

Ne-a dat o gramada rolling eyes Mai am un sfert de facut!

| killmyha a răspuns:

Nu nu am avut (norocul meu)laughing) dar daca aveam le faceam

| Seniorita21 a răspuns:

NU!