| TumblrAddict a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida, dar o pun:
Merele ingrasa?

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Merele au vitamine si te ajuta sa fi mai "tare" cum s`ar spune :*! Si nu, nu ingrasa, te fac mai puternica.

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

O spun din experienta(nu din a mea, din a mamei) mananca 8 kg pe saptamana de mere,si nu are nimic,nu se ingrasa nu nimic.
Ma speriat cu merele ei laughing)
Oricum, dai bataie, insa nu manca foarte multe.
Ti se distrug dinti, mama mereu se duce la dentist, iti distruge nu stiu ce draculaughingdupa dinti.
in fine.

| mona a răspuns:

Nu ingrasa

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Merele nu ingrasa,poti consuma cate si cand vrei. Dar sa nu inlocuiesti mancarea cu merele happy. Merele sunt foarte sanatoase si nu sunt nici prea greu de procurat. Eu mananc zilnic mere,de fapt fructe. Daca doresti sa tii o dieta nu manca prajit,carne de porc,cartofi, cartofi prajiti, sa nu bei sucuri acidulate, dulciuri incearca sa mananci cat mai sanatos. Incearca sa mananci mai putina paine, mananca fructe, legume, peste la gratar + mult sport. happy
*-*

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Poti manca linistita o duzina de duzini, daca te tine burta!

| MariA00 a răspuns:

Nu. Sunt foarte sanatoase. Mananca cel putin 1-2 mere pe zi.

| lpavel a răspuns:

Nu pentru ca contin foarte putine calorii! Dar in schimb e foarte sanatos sa le consumi!

| Dany3103 a răspuns:

Mananca mere pe stomacul gol.