| RaluuX a întrebat:

Fructele ingrasa?(Intrebare stupida stiu)

Răspuns Câştigător
| kittyshor a răspuns:

Depinde.happy capsunile.bananele,etc.in cantitati mari sa stii ca ingrasa big grin toate au un continut de zaharuri.car continutul difera happy happy succes big grin si eu sunt la dietabig grin

| RaluuX explică (pentru kittyshor):

Pai succes cu dieta atunci!happyPai atunci o sa mai reduc din fructe pe zihappy

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Dacă sunt consumate în exces, da.

| kittyshor a răspuns:

Merci frumos... uite.iti dau un pont happy. fructe si legume mai mult, restul mai putin ( carne, sosuri, condimente ) si paine deloc happy de toate cate un pic.si sa vezi ca dai jos.am dat jos 20 kg.de sarbatori pun cate 3 inapoi...si o iau de la capat big grin succes

| RaluuX explică (pentru kittyshor):

UauhappyEu sincer mananc foarte putina paine (doar unde e nevoie)de exemplu la o tocana.Fructe mananc zilnic si eu cred ca pun pe mine din cauza dulciurilorbig grinZilnic mananc ceva dulce gen:o napolitana joehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da consumate in cantitati mari, mai ales cele uscate.

| delia1999 a răspuns:

Nu