| TokioHotel a întrebat:

Stiu ca par proasta, ridicola si nu stiu cum sa ma comport cu un baiat dar... Exista un baiat superb si il plac (suntem buni prieteni si am aflat ca ma place si el) si prietena mea zice ca nu stiu sa flirtez! Ca nu cunosc acest termen "flirt" ..Cum pot sa flirtez cu acest baiat la scoala, pe messenger, la bascket,~Anywhere`...HELP! BOTTOM :* :*

3 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Nu esti proasta nici ridicola, spune-i ce simti

| bibi5961 a răspuns:

In primul rand, daca tu i-ai dat de inteles ca iti place de el, si el nu actioneaza in nici-un fel, atunci eu zic sa-l lasi, ca e un baiat cu fire slaba. nu este demn pentru o fata sa mearga si sa se tina dupa un baiat, ba mai mult, o sa ajungi sa-i ceri tot tu prietenia lui, si nici lucrul asta nu este demn pentru o fata.

| Bogdan2309 a răspuns:

Da!