| Niicole a întrebat:

Stiu ca pare o intrebare ciudata dar va rog sa raspundeti serios, a calatorit cineva cu avionul in data de 13(luni) din Spania la Craiova? Va rog sa raspundeti serios, multumesc

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cu siguranta ca cineva a calatorit ca doar n a zburat avionul gol fara pasageri. laughing)

| Niicole explică (pentru VadTot):

Mersi ca-mi spusasi, chiar credeam ca a zburat gol.

| VadTot a răspuns (pentru Niicole):

Nu Cumva l ai ghidat chiar tu de pe telecomanda. laughing si probabil pierdusi telecomanda?laughing))

| Niicole explică (pentru VadTot):

Ba da, cum de-ti dadusi seama?

| VadTot a răspuns (pentru Niicole):

Trecura unul pe langa balconul meu.laughing)

| Niicole explică (pentru VadTot):

Si de ce-mi spui tocmai acum?

| AtateaConditii a răspuns:

Da, sora mea si inca traieste. Deci stai calm e doar o superstitie.

| Niicole explică (pentru AtateaConditii):

Mda mersi, esti de treaba