Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2778595intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Oct
SATI 300.255AFISARI
162.165VIZITE
145.893V. UNICI
5 Ianuarie 2012
DiiiiaNaa intreaba:

Sts de Indiferenta? Dau fundita.happy

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    5 Ianuarie 2012 14:50
    TheChrisssyy a răspuns:

Ma vrei inapoi? Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

Ai crezut ca faci ce vrei
    Dar ai scazut in ochii mei
    Daca te purtai discret
    Te consideram destept...

Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul,Tu estidoar personajul,Eu fac tot filmul

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei? happy

si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea!

Si cand credeai c-o poti distruge. Te uiti la ea, zambeste si e dulce

Ea nu e O păpuşică s.o manevrezi cum vrei Vezi că fata asta mică are în cap o mie de idei

Nu Sunt Pe Bucati`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fix In Cot De Tine

Te provoc sa' ti arati adevarata valoare. Faptele.Nu vorbele te fac sa fii mare

Daca ai fi fost destept si mi-ai fi aratat iubire, acum erai intr-o alta situatie cu mine.Credeai ca ma vei oftica, cu cate-o panarama de-a ta.Nu! Tu Doar scadeai in fata mea

Te doare cand vezi ca nu-mi pasa.Si iti zic mereu "Numai Conteaza, Lasa"!

Si realizez ca pot[Sa uit tot]Ca si cum n-ar fi existat deloc… Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu in drum. poate am pierdut ce aveam…pentru altceva mai bun

Nu Te caut nu TE SuN. Nu cA sa ma rAzBun …

[. stii? Orice s`ar intampla EA mereu va lupta]

Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!

`Voi Juca DuR...Chiar`Daca`Ma va Durea! sad!

Deviza lumii mele este:
    -Zambeste si Ataca [love struck]
    -Triseaza si Castiga [love struck]

"o• ` Ca amintire `? Iti las ` Un autograf ` :]? Semneaza ` " domnisoara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap `? `! ""

....

• 9 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 5 Ianuarie 2012 15:09
    Alii1999 a răspuns:
    15.Meci. E dinamo, deci ma puteti deranja.
    16.Dragostea eterna dureaza 3 luni.
    17.Nu te baga in lumea drogurilor….suntem si asa destul de multi
    18.A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
    19.Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.
    20.Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.
    21.Pestele care lupta impotriva curentului….moare electrocutat.
    22.Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.
    23.Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
    24.A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
    25.Cel mai important nu este sa stii!Mai important este sa ai telefonul celui care stie.
    26.Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut.
    27.Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
    28.Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.
    29.Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.
    30.Fugi de tentatii….dar incet sa te poata ajunge.
    31.Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
    32.A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.
    33.Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.
    34.Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
    35.Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.
    36.Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.
    37.De ce sa bei si sa conduci ….cand poti sa fumezi si si zbori?
    38.Pentru mentalitatea de *****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!?
    39.Daca m-as gandi, dac-as lua-o-n serios, De-as avea 9 vieti si-un stil de viata dubios, mi-as trai vietile din plin fara regulamente – 8 le-as irosi – 1 as pastra-o pentru sentimente.
    Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta,crezand ca eu inca te astept. .vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea , insa doar cand...
  • 5 Ianuarie 2012 14:51
    TheChrisssyy a răspuns:
    Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult...Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Multzi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparantze,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar qum baietii nu au reushit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele

Chiar de-ar fi greu , tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautate

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusha ta!Am sa-ti mai dau inca o sansa dar ...
  • 5 Ianuarie 2012 16:16
    Doηηa a răspuns:
    Http://www.status-uri.tk/ Găsești câte vrei.
  • 29 Mai 2012 15:07
    AllyTudy17 a răspuns:
    NiciOdaTa pLinA De Mn… iNtoDeauNa SaTuLa de voi
    Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine

Ea te iubea sincer si ar fi facut orice ca sa-ti fie bine estiun prost ca n`ai apreciat ce aveai langa tine!

Asta e şi pur şi simplu n-ai ce-i face. Timpul care a trecut nu se mai întoarce!

Funda? plzbatting eyelashes:*
  • 18 Aprilie 2012 13:02
    sisuk a răspuns:
    Nu-ti sta bine! Nu mai face caterinca de lume... ai sa pleci plangand, cand o sa am eu chef de glume!

Tu vrei sa`mi explici mie ce? Tu nici nu stii cum e, tu nu faci diferenta dintre iarba si Vitamina C.

Ce baieti prosti daca spuneti ca aveti langa voi o mare piesa... si ce piesa. cand in realitate va tin tarfele-n lesa!

Ziceai ca ma iubesti / ca nu poti sa traiesti, fara sa ma privesti / fara sa te fac sa zambesti. Dar totul e ok, am inteles ce vrei … Hai ia-i pe toti la rand, dar nu pe prietenii mei.

In receptor nu vine t0n, si cand sa inchid zici tu : " Buna! ". si incep sa Rad!

Te iubesc! Dar. trebuie sa te las sa pleci. Chiar de am pe c0nstiinta, ca te ineci!;-)

Chiar dacă nu-i rasul meu şi nu mă pot abţine, râd pentru că e de râs, mă uit la tine...
    Gata s-a terminat, nu te mai aud deloc. nu mai vreau in inima mea, sa iti fac loc!

M`ai pierdut, si acum ma vrei inapoi! Eu iti spun: In inima mea nu`i loc pentru 2 happy!
    Să gândim că toate pleacă de la sine. Ce e vere aşa de greu să ma iubeşti numai pe mine.

Voi baietii credeti ca noi suntem niste fraiere!? Sa stiti ca noi pe deasupra suntem si razbunatoare. Noua ne ia 7 pagini sa scriem despre noi. Voua trei randuri.

Pentru cine m-a acuzat c'as fi uitat de unde am plecat, ma faci sa rad. Niciodata` n`ai stiut de unde am inceputwinking!

• 5 Ianuarie 2012 13:21
    Ioanna22 a răspuns:
    O fata buna`batting eyelashes poate sa devina repede rea` smugasa ca date`n colo`happy si nu te mai baga`n viata mea` love struck
  • 5 Ianuarie 2012 15:07
    Alexys12 a răspuns:
    PoTsi sa pleci ma doare in cot'h[]. Baieti nu am eu? ei sunt peste totbye bye ramai cu bine vezi ca intreaba tarfele de tine
    Din tot ce’a fost intre noi nimic nu regret sh parca nici acum nu’mi vine sa cred ca nu te mai vreau
    Si n-am uitat, cat am plans de fapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tine mereu cu tine, retine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!
    Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept
    De cate ori vad visele cum se sfarsesc,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!
    imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!
    Faci un pas in faTsa si dOi` inapOi`! Vrei sa ajungi de uNde ai pLecat`! :]] Dar ai
    ajunS` un gunoi!

Esti tare`n clantsa doar cand e multa lume cand esti doar tuu` q mine spui k`au fost glume
    >>N`are rost sa plangi
    un regeret n`ar mai conta
  • 8 Iunie 2012 15:39
    Chivu_Ancutza_1994 a răspuns:
    O• ` Ca amintire `? Iti las ` Un autograf ` :]? Semneaza ` " domnisoara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap `? `! ""
  • 17 Decembrie 2012 01:07
    elenika1 a răspuns:
    Degeaba o rogi acum sa se intoarca la tine! fraiere fata a trecut mai departe... nu ai stiut sa o iubesti acum ai pierduto degeaba o rogi in zadar si plangi, la tine nu o sa se mai intoarca!

Te iubea, dar acum nu ai mai pasa de tine ai crezut ca este ca celelalte panarame de ale tale dar acum suferi pentru ea!

crezi ca imi mai pasa de viata ta? ei bine papusa sa stii ca te.am uitat

lacrimi la mine in ochii nu ai sa mai vezi... nu imi mai pasa de tine beib

te.ai jucat cu sentimentele mele iar eu te.am iubit atat de mult incat nu mi.am dat seama dar uitate la tine acum cum ai ajuns sa plangi iar eu am trecut peste si cu o noua viata in calea mea...

dragutule crezi ca daca imi spui sa te iert am sa ati cad in brate? ei bine cu mine nu merge asa ca continuati drumul la fel cum fac si eu!

Sper ca ti.am fost de ajutor:*