| JustACuriosPerson a întrebat:

Studiu de caz: Care e diferenta dintre a simpatiza/a placea si a fi indragostit? Dupa cat timp de simpatie "acel ceva" se transforma in dragoste? Cum iti dai seama ca el/ea te place sau e indragostit/a de tine?

P.S. rog sa raspunda atat persoane mai tupeiste cat si mai timide happy

1 răspuns:
| GYGYLATINO a răspuns:

nu cred ca ar conta toate se poate transforma pe parcurs nu poti sti cand cine e sau nu indragostit doar atuncea cand iti va spune el ca te place sau vorbeste cu prietenii lui despre tine. deci pe parcurs merg eu. diferente nu prea cred ca ar fi doar la aspect.