| Violeta_Ursache_1982 a întrebat:

Sunt a 10 a si am educatie antreprenoriala, profa ne a dat sa facem un portofoliu, habar nu am ce trebuie sa conțină, cine ma poate ajuta? Dau funda

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La asemenea proiecte este bine sa discutati cu profesoara sa va explice ea, ce trebuie sa scrieti, un plan, o schita de proiect ceva!

| siriusblack98 a răspuns:

Buna! Pai din ce imi aduc eu aminte portofoliul la o anumita materie il faceam pe parcursul anului scolar, puneam in el toate referatele pe care ni le dadea profa pentru acasa si la sfarsitul anului il dadeam ei si primeam o nota.Pe prima pagina din el trebui sa sa fie scris numele tau, clasa, anul scolar si materia la care este (iar in coltul paginii optional numele profesorului/profesoarei care este de materia respectiva). Bafta!