| Danut2017vasile1989Andrei a întrebat:

Trebuie sa facem portofoliu la fiecare obiect(mate, romana,...). Cam ce ar trebui sa contina acest portofoliu?

4 răspunsuri:
| Bernardus a răspuns:

De unde sa stiu eu ce iti cer tie profesorii tai? Fiecare profesor are cerintele proprii.

| Danut2017vasile1989Andrei explică (pentru Bernardus):

Ba......cam fiecare are aceleasi cerinte!

| Chubby2104 a răspuns:

De obicei, fiecare profesor are preferintele sale, ca de exemplu unul dorește să copiezi lectiile sau să faci niște compuneri etc.
La matematică pune niște formule sau lcurui ce ți se par importante (sau lectiile), curiozități și multe altele.
La română tot lectiile, niște date biobibliografice despre renumiți scriitori, desene reprezentative etc.
Și la celelalte materii te descurci tu. Studiuri de caz poți să scrii la istorie sau la geografie...etc

| Christine456 a răspuns:

Fise de lucru, teste, diverse definiții, lectii( mai importante) exercitii, teoreme. Seara faina!