| Mark2012012 a întrebat:

Sunt baiat si am 22 de ani. Oare de ce atunci cand comunic cu o fata, imi este greu sa o privesc direct in ochi?

Răspuns Câştigător
| Silvia93 a răspuns:

Esti timid / sensibil, nu e o rusine dar totusi trebuie "tratata" ca nu faci nimic daca esti rusinos si sensibil. Esti barbat nu femeie.
Vorbeste cu mai multe femei, depasesteti frica singur.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti timidut...hai,nu o lasa sa te intimideze! Curaj, da?>big grin

| Carmen100 a răspuns:

Inseamna ca n-ai destula incredere in tine.
Uita-te in ochii ei, ca nu te mananca!

| 1cristian1990 a răspuns:

Priveste-i buzele si pe urma ochii, iar buzele! Si da, esti cam timid, fi barbat, fi tu si fi adevarat, nu te lua dupa altii!winking

PS: Nu iti spun de ce sa ii privesti buzele!

| Ciocolataa20 a răspuns:

Ai mai avut iubita pana acum?laughing

| Lions16Leo15 a răspuns:

Esti prea timid.Fi curajos doar esti barbat.