| Vodou a întrebat:

Sunt din judetul Constanta,dintr-un sat (Cotul Vaii), si anul asta am examenul de capacitate din clasa a 8a.Problema este ca nu sunt hotarata ce sa aleg intre Constanta (orasul) sau Mangalia.Eu sunt de asemenea o eleva cu rezultate bune la clasa cat si pe la concursuri, olimpiade etc.Deci ce credeti s-ar merita ma sacrific pana la Constanta pentru a invata?

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

In Constanta ar sanse mai mari.
Daca inveti bine opteza pentru un liceu bun care sa aiba si internat.Sau parintii tai iti pot plati o gazda in oras.