| sokkott a întrebat:

Sunt foarte plictisit si trist oarecum ca pe mine nu ma cauta nimeni niciodata, adica nu prea imi scrie nimeni, nu am prea am nici cine sa imi scrie sau sa ma cheme undeva, nici cu fetele nu stau bine. Mereu sunt plictisit si m-am saturat de viata, cateodata ma gandesc ca e mai bine sa mor

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta una urata care e sufletista, important e sa miroasa bine, sa nu fie grasa, sa faca mancare si sa mentina curatenia in casa

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai nevoie de sex salbatic ca in filmele cu cowboys

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar dacă mori, chiar nu o să te mai caute nimeni, că nu are de ce.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu esti singurul in aceasta situatie, problema cu fetele este ca daca nu ai bani si nu arati bine nu te vor cauta, daca ai bani numai scapi de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă eşti aşa pesimist şi plictisitor, cine să te caute? Oamenii vor să se înconjoare de oameni cu care să se simtă bine. Dacă tu eşti tot timpul posomorât şi nu ai nimic interesant de zis, te mai miri că nu vrea nimeni să-şi petreacă timpul cu tine?
Lucrează la tine, educă-te, fă-ţi un scop în viaţă şi lasă deoparte atitudinea asta de nefericit al sorţii.

| intrebcenustiu a răspuns:

Idem

| MikeOxlong a răspuns:

Salut.
Omule, eu ma uitam pana acum pe TPU fara cont pentru intrebari si raspunsuri amuzante sau interesante, dar mi-am facut cont special ca sa pot sa iti raspund tie acum.
Nu fa vreo prostie, nu iti bate joc de viata ta, toata lumea mai are perioade proaste. Daca acum crezi ca ai ajuns intr-un punct in care nu are cum sa fie mai rau de atat inseamna ca doar mai bine poate sa urmeze, nu?
Viata e un dar pe care il primesti o singura data. Sunt oameni care traiesc pe strada bolnavi si nu au un acoperis deasupra capuli sau ce sa bage in gura si tot aleg sa traiasca pentru ca viata e frumoasa indiferent cum e ea.
Si daca nu te gandesti la tine macar gandeste-te la cei dragi tie pe care i-ar devasta moartea ta. De ce sa le faci rau tocmai persoanelor care tin cu adevarat la tine?
Hai, acum sterge-ti lacrimile si mergi mai departe ca esti barbat. Inceteaza sa mai cauti fericirea in iubite si prieteni pentru ca nu alea sunt cele mai de pret lucruri. Tu trebuie sa fii mereu pe primul loc, tu esti cea mai importanta persoana din viata ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MikeOxlong):

Bună.

Felicitări pentru modul în care ai răspuns!
Mă bucur că ai ales sa te alaturi site-ului!
Acest site are nevoie de oameni ca tine!

| jofomi a răspuns:

Nu te lua dupa aia care vorbes prost, tu esti cel care conteaza, ai grija de tine