| Lolllllllll a întrebat:

Sunt gamer si am 14 ani. Ma joc league of legends si probabil cei care joaca stiu ca ai mai multe sanse sa castigi daca joci noaptea pentru ca nu pici cu toti incompetentii in echipa...dar camera mea este fix langa a parinitilor mei, adica ne desparte doar un perete.ma vor auzii noaptea daca ma joc? mousul l.am modificat deja si nu mai scoate acel click. dar am mai incercat de doua ori sa ma joc si doar cand pornesc laptopul mi se pare ca e foarte zgomotos... ma vor auzi? ceva metode sa scot mai putin sunet sau pun ceva pe perete?

Răspuns Câştigător
| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

E perfect daca ai laptop!
Te poti duce in alta camera...
Dar acum nu stiu tu trebuie sa stii cat de gros e peretele si cat de sensibili sunt parintii tai rolling on the floor)
Eu zic, ca nu te aud
Iti urez succes si ai grija rolling on the floor
Funda? happy