| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si peste cateva zile am banchetul, sunt baiat(rapper) si as vrea sa imi spuneti ce frizura sa-mi fac, sa nu fie prea cocalar sau emo, banchetul il facem cu toate clasele a 8-a si intr-o clasa paralela este o tipa care cred ma place sentimentele fiind reciproce, si as vrea sa par muult mai dragut cu frizura care o sa o fac.Multumesc anticipat funda!

Răspuns Câştigător
| RoaRxDD a răspuns:

laughing Ce draguta e ideea!
Pai depinde ce fel de par ai. Daca e mediu, lasa-l simplu sau fa-ti tepi la spate si lasa-ti bretonul ^^
Daca e scurt, fa-ti tepi sau lasa-l cum o fi.