| amyca a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat.Stiu de la o prietena ca si el ma place. ce sa fac? sa ii spun ce simt? AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Bună!
Dacă şi el te place, nu mai aştepta zadarnic. Poate el crede că nu simţi nimic pentru el, de asta nu te abordează. Ar trebui să îi spui tu, până nu e prea târziu.
Baftă!

2 răspunsuri:
| Mayyyyyy a răspuns:

Tu priveste-l,zambeste-i discret,ofera-te sa il ajuti,prefate interesata de ceea ce ii place lui,asculta si tu o piesa preferata de a lui la casti tare cand este el in preajma ca sa ii dai impresia ca ascultati aceeasi muzica,sau daca esti destul de curajoasa spune-i pe mess, ca-ti place un baiat cu initiala lui si are aceeasi varsta ca el, il descrii apoi ii spui ca-l placi.succes!

| deutza_3778 a răspuns:

Pai trimitei printrun prieten comyun ce simti si ce gandesti sau pe mess.