| Someonee a întrebat:

Sunt intr'o alta tara unde nu conteaza absolut deloc cum am mers in primul semestru la scoala. As vrea sa lipsesc tot primul semestru dar nu stiu ce motiv ar putea pune doctorul de familie (a sa ii dau bani sa imi faca) Vreau niste idei happy in afara de raceala, gripa sau ca mi-am rupt un picior, o mana... Merci!

Răspuns Câştigător
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Probleme cu coloana, alergie la creta

| Someonee explică (pentru Andreutzaaandreea):

Bv.

Aia cu coloana merge. Aia cu creta NU ptc. avem tabla cu touch screen happy. Aia cu coloana a sa o zic... si a s'o creada toti ptc. toti imi spun ca sunt ghebos happy

1 răspuns: