| mimitza_7330 a întrebat:

Sunt nelamurita cu ceva. Va rog cititi tot. Iubitul unei prietene de-ale mele e cam ciudat. El ii spune mereu ingerasi sau iubitel si spune ca o iubeste foarte mult si ca nu vrea sa se despreta de ea dar unii spun ca el o insala si ori cum, acum cateva zile, la niste jocuri, cand trebuia sa ne tinem de mana m-a strans tare si cand trebuia sa ne tinem unul de altul s-a lipit cu totul de mine. Mai e ca acum cateva zile prietenul lui cel m-ai bun i-a cerut prietenia fetei cu care e el acum iar aceasta a acceptat si peste o zi i-a dat papucii. Credeti ca de fapt el o place pe acea fata sau doar isi bate joc de ea?

5 răspunsuri:
| He yo! a răspuns:

Nu, nu are. Este ciudat si comportamentul lui... Si nu cred ca tine la prietena ta adica ii spune: ingeras si chestii din astea. Isi bate joc de ea intr-un fel. Si daca spui ca te tinea strans de mana inseamna ca vrea sa te faca si pe tine sa crezi ca te place. Nu cred ca trebuie sa ai incredere in el. Adica e ciudat. Vrea sa va faca sa aveti impresia ca el tine la voi. Dai fundita?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da deea are sentimente pentru tine vrea sa te ia de sotie si sa faceti copii. eu zic ca ar trebui sa accepti si sa faceti sex chiar in seara asta

| piticot_2039 a răspuns:

Nu cred ca o strangere de mana inseamna ca te place. poate asa sunt regulile jocului mai stii iar prietena ta ar fi mai bine sa-si caute pe altu care sai-i zica din suflet ingerasi, iubitel

| mimitza_7330 explică:

Nu cred ca ma place pe mine dar eu vreau doar sa stiu daca el isi bate joc de ea sau poate chiar o place

| pisicutapisi a răspuns:

Este dragut din partea ta ca vrei s-o stii fericita pe prietena ta si ca nu vrei sa o dezamagesti, dar din punctul meu de vedere daca tu esti pritena foarte buna cu ea (nu?) si stati mult timp impreuna poate ca baiatul acela sa agatat de ea poate fiindca ca daca va sta langa ea va sta si langa tine.nu stiu n-am dat de prea multe ori sfaturi in legatura cu iubrea*.In orice caz iti apreciez apecierea big grin prietenei tale si ca incerci sa aflii adevarul pentru binele ei.multa bafta**