| Alina_Andreea_1988 a întrebat:

Sunt o fire copilaroasa :'3 Cu toate ca uneori sunt asa matura laughing
Am 14 ani am facut saptamana asta ..Si pana la 13 ani nu am avut un,, prieten" si meh, nici primul sarut nu l-am avut laughing
La 13 ani mi-am facut un prieten, am inceput o,, viata noua" inainte eram fata aia de care toti radeau, nu ieseam deloc din casa nici acum nu ies. Faza e ca fac scoala in alt oras si am cunoscut persoana noi, minunate.
Sunt bipolară si uneori imi e frica sa nu pierd persoanele dragi mie din cauza asta
Ehm'.
Si am avut 3 prieteni in 2 ani.
Cu unu nu o fost,, tocmai" o relatie abia vorbeam. Mentinez
ca avea 12 ani.
Si ne-am despartit acum sunt sigura.
Si cum sunt o fire copilaroasa in realitare imbratisez pe toata lumea laughing chiar pe toata lumea fete, profesori, baieti..Nu conteaza ce gen sunt.

Are ceva?

Răspuns Câştigător
| Adelina_Anda_1992 a răspuns:

Am 17 ani si inca sunt o fire copilaroasa si imi place. asa esti tu nu trebuie sa te gandesti daca e ok ...cine te accepta te accepta asa cum esti ai doar 14 ani nu iti fa griji, prieteni o sa iti faci.dar ai grija multi sunt falsi ai gria pe cine ti langa tine si cum se spune ''putini da' buni''. O sa ai timpul si de relatii toate la timpul lor, uneori o sa iti doresti sa nu ai..Si inca un sfat, nu conteaza cum esti lumea o sa te judece mereu indiferent ca esti frumos, slab,'gras etc Fii tu insuti

| Alina_Andreea_1988 explică (pentru Adelina_Anda_1992):

Multumesc, deci sa inteleg ca nu-i nimic gresit in imbratisa pe toata lumea?
Mde' sunt eu.

4 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

Salut, imbratisarea este cea mai buna terapie, deci oferi terapie gratis. E un gest frumos pe care multi oameni l-au uitat imbratisarea. Imbratisarea este locul cel mai sigur si cel mai frumos cand esti copil nou-nascut si te aflii in bratele mamei. Ce faci tu e frumos, felicitari.

| Alina_Andreea_1988 explică (pentru florinflorescu):

Florin! Multumesc, mult :'3.
Ma gandeam ca o sa fac o,, opinie negativa'' daca imbratisez pe toata lumea.
Dar uite ca nu, ti'as fii dat funda.Dar am dat-o, dar cu toate astea iti multumesc mult. Continua in ceea ce faci
O zi buna iti doresc! Ai grija de tine.

| florinflorescu a răspuns (pentru Alina_Andreea_1988):

Multumesc, nu fac pentru funda, imi place doar sa ajut oamenii, ma simt bine si fericit, la fel iti doresc si tie.