| EuILSustinePeCristi202 a întrebat:

Sunt un elev care am învățat destul de mult în generală terminând-o cu peste 9.90. Apoi am luat note bune al examen obținând peste 9, 40 la medai de admitere liceu (am început liceul luni).
Am dat la un liceu(nu atât de bun) la profilul economic(cel mai bun din oraș, dar la liceu vin mai mult cei de la electric, mecanic etc.)
Sunt cel mai bun din clasă, am cea mai mare medie, cu colegii mă înțeleg destul de bine, pe unii îi ajut la teste, teme.
Îmi place economia, am venit să studiez economia și modulele economice, nu îmi plac fizica și biologia(iar chimia e oarecum ok)
Am nevoie de ajutor oare să mă transfer la mate-info(am fosti colegi la mate-info) la cel mai bun liceu doar pentru a nu mai primi stupidele întrebări(De ce ai dat la liceul X dacă e slab și ai medie uriașă?)
Oare să rămân aici(îmi plac materiile, colegii, profesorii sun severi, destul de severi, dar ok) sau să mă transfer la cel mai bun liceu (doar pentru că am medie mare?)

2 răspunsuri:
| EuILSustinePeCristi202 explică:

Alte păreri?

| neutrino a răspuns:

Ramai acolo unde esti, te prinde foarte bine.