| foreverANDaDAY a întrebat:

Care este diferenta dintre bustiera si sutien?

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Bustiare e un fel de maieu dar doar pentru sani. Ea este indicta fetelor cu varsta intre 12-17 ani. Ea nu impiedica cresterea sanilor. Sutienul e folosit de fete peste 18 ani care deja au sani mari. Sutienul e destul de,, nociv,,. El poate face noduri la san care pot rezulta cancer la san.

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nustiera e mai comoda, dar u se poate purta la rochii ca si sutienul. Bustiera nu incurca circulatzia sangelui, pe cand sutienul cateodata da. happy

| Emma a răspuns:

Sutienul ridica saniibig grin iar bustiera nu
Bustiera e mai comoda, sutienul nu prea!
Cam astea

Răspuns utilizator avertizat