| tpu_ank a întrebat:

Te-ai gandit la ce nume ii vei pune copilului tau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetita-Nuria, Patricia sau Eliza.La un nume de baietel nu prea m-am gandit, dar imi pare dragut Razvan si David. Oricum, pana voi avea copii, sunt convinsa ca-mi schimb parerea de vreo 10. 000 de ori laughing

11 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Daca ar fi fata, i-as pune Esmeralda, Lucia sau Daniela, iar daca ar fi baiat l-as numi Manuel, Lucian sau Miguel big grin

| MM a răspuns:

Ana sau Mara pentru fata, Alin sau Emanuel pentru baiat.

| Elly4all a răspuns:

Da...am multe nume frumoase in minte iti zic doar cateva: Vera, Beatrice, Denisa, Sonia... iar pentru baiat: Marius si Filip.

| M.madallina a răspuns:

Daca o sa am fetita o sa o cheme Ayanna, si daca va fi baiat Eduard.

| Aurelia a răspuns:

Daca AR fi fata i-as pune Pandora, Patricia sau Gabriela si daca AR fi baiat Razvan:-

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Daca va fi fetita ii voi pune Cristiana, Silvia sau Camelia iar daca va fi baiat il voi numi Daniel big grin

| alinutzacodruta a răspuns:

Daca va fi fetita o va chema Montse love struck iar daca e baietel, Alin-Claudiu love struck

| putzulica a răspuns:

Am 14 ani. mai am multe pana la copil:*

| naty_3185 a răspuns:

Daca o sa am fata as vrea sa o cheme maria ioana elena si daca va fi baiat andrei gabriel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va fi baiat l-ar chema Jesuss, iar daca doamne fereste fata : karina, crina, june, kris, etc...

by YuMi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Irina, Adelina, Angelina, Andreea, Mihai...