| Tymycy a întrebat:

Ce nume ati pune copilului vostru?happy

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna. =3
Daca ar fi fata, i-as pune numele " Sawako ", sau " Ayame ".;-x Ador aceste nume.;]
Si, daca ar fi baiat, cred ca i-as pune numele, " Ren " sau " Razvan ".;-x

Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Am pus deja unuia.Mi-ajunge.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă ar fi fată i aș pune nume Ioana, sau Yoko, sau Aneka.Si dacă ar fi băiat, Arthur, Ernesto, Fernando, Adin.

| Andrutzikka a răspuns:

Daca as avea o fata i`as pune numele Iris.
Si, daca as avea un baiat i`as pune numele Laurentiu. ♥

| Ureniuc a răspuns:

Buna :-x daca' ar fi fata i-as pune numele adina happy sau Deea si daca' ar fi baiat thinking Dan sau Mihai big grin

| DanielaIoana a răspuns:

Daca ar fi fata : oana sau biatrice si daca e baiat : bogdan sau denis

| zahre a răspuns:

Buna. Daca ar fi fata : Isaura sau Erica, iar daca ar fi baiat sigur i-as pune numele Eric.

| adelina899 a răspuns:

Fata: Roberta sau Denisa iar ca baiat Alexandru sau Razvan big grin.

| guraliva23 a răspuns:

Daca este baiat eu i-as pune: Mihai(MYKY); Alexandru(LEX)