| Namastee a întrebat:

Temele pe vacanta sunt legale :]]?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce n-ar fi?
Nu trebuie să uiți materia!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Da deoarece exista persoane care trebuie sa dea corijenta in septembrie.

| Anduuu a răspuns:

Din pacate da...sad

| Ded a răspuns:

Sunt, daca profesori ne dau teme pe vacanta nu primesc amende sau altceva laughing!

| crysty97 a răspuns:

Nup

| 亚历山 a răspuns:

Salut!
Nu nu sunt vacanta de vara e vacanta asa de frumoase si profi ne obliga sa facem temelaughinglaughinglaughing
Succes!

| Bubble13 a răspuns:

Au innebunit profii cu temele lor kilometrice...eu cred ca ar trebui sa fie interzise pe o perioada nelimitata de timprolling on the floor...plus ca in prezent chiar nu are rost sa ne incingem creierul pe niste teme amarate. dupa ce ca generatia din ziua noastra a mai ramas decat cu un neuron astia vor sa il ardem si pe astarolling on the floor macar sa il folosim in scopuri placute adica sa il aerisim pe afara cu prietenii nu inchisi in casa facand temelaughing pa-pa:*

| ღByByღ a răspuns:

Doamneeeeee...Normal!laughing))

| little4angel a răspuns:

Nuu

| EzoPunctt20 a răspuns:

Nu, nu sunt dar tot le primim. straight face Un politician a anuntat cu aproximativ 2 ani jumate -3 ani ca temele de vacanta nu trebuie sa se mai dea. Dar profesorii spun ca nu vor sa ne iesim din ritm si tot le dau.

| dcm4ever a răspuns:

Din fericire nu
funda mie.

| Pukka99 a răspuns:

Nuuuuuuu!

| RaluBoom a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt, dar le primim in caiete de vacanta. Ca altfel, de unde ar mai scoate editurile astea profit? Scriu acolo in loc de "caiet de teme de vacanta", "caiet pentru timpul liber/recapitulare" si s-au scos.winking

| Adinkra a răspuns:

laughing da. ca orice tema de altfel