| Gumalamanaazecea a întrebat:

Am niste tenesi albi cu niste dungi maro pe margine, i-am bagat la masina de spalat si cand i-am scos, tot albul ala se patase de maro, acum se vede un galben. Ce pot sa fac sa scot galbenul ala de pe alb?

6 răspunsuri:
| LoveeMakeup9 a răspuns:

Cred ca ai putea cu clor..bafta!

| munteanmaria a răspuns:

Hmmm din pacate cred ca nu ai ce sa mai faci

| Dy2000 a răspuns:

Incearca cu clor. pune putin clor pe zona afectata lasa aproxim. 20 de minute apoi clatesti.winking

| PaiuAlexandru a răspuns:

Nu cred ca mai poti sa il scoti probabil sunt din piele mai de proasta calitate se de aceea s-au ingalbenit

| Gumalamanaazecea explică (pentru PaiuAlexandru):

Sunt conversi si nu-s de proasta calitate, am dat o gramada de bani pe ei ca sa mi se intample asta acum straight face mai bine imi luam alta culoare sau nu-i bagam la masina

| PaiuAlexandru a răspuns:

Atunci nu ai folosit detergentul care trebuie sau nu ai selectat programul delicat si fara centrifugare