| anonim_4396 a întrebat:

Teza din primul semestru la clasa a-5-a e grea?

5 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Daca inveti zilnic si te preocupi de scoala si nu cu alte cele, atunci e o floare la ureche, daca nu, atunci e un cosmar! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.E banala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie la vremea respectiva mi s-a parut grea, nici n-am invatat

| HorneaDaniel2002 a răspuns:

Am luat 10 la mate si 10 la romana atunci. Sunt simple, daca inveti. happy Eu la mate credeam ca iau 7, am plans toata ziua, dar dupa, am aflat ca am luat 10. laughing

| Tusamadalina a răspuns:

Depinde de fiecare persoana.Mie de exemplu mi sa părut ușoară