| Izz a întrebat:

Intrebare pentru cei care sunt clasa a 5a. Ce nota ati luat la teza la romana primul semestru?

6 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Eu sunt a 8a. dar mai tin minte.la ambele 9 dar mi-a iesit media 10 deoarece am avut 10 in oralll...tonguetongue:
u ce nota ai luat?

| Ryse a răspuns:

La romana dau saptamana viitoare...la mate am dat dar nu stiu ce nota am luat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo am luat un 8 la romana sunt varza. In schimb sunt bun la mate si fizicahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 8 la mate si 9 la romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat la amandoua 10 cu felici tari

| Lyssa97 a răspuns:

Eu is a 7-a da stiu nota din cls a 5 -a in teza...la romana 10 si la mate la felhappy