| AnnaaaMaria a întrebat:

Știți cumva cine este în această poză? Are o figură cunoscută https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/......4028_n.jpg

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Aaw ce dragut, nici o problema big grin o zi buna si multumesc :*

7 răspunsuri:
| AnnaaaMaria explică:

Http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v /t1.0-9/10352825_345218852324345_1415337097810144028_n.j pg? oh=f886c058f223bf755b31d8178b9f52f8&oe=54B74927&__gda __=1424746143_64ead3cf97fdd271a7b9925c4ea07f2d
Am uitat de acel s :))

| carlyhalatz a răspuns:

Pune un link valid cu poza si o sa te ajut

| AnnaaaMaria explică (pentru carlyhalatz):

Of, nu mai merge sad iti multumesc pentru ajutor oricum

| carlyhalatz a răspuns (pentru AnnaaaMaria):

Nici o problema happy

| AnnaaaMaria explică (pentru carlyhalatz):

Am reusit in final... daca ai vreo idee... http://tinypic.com/r/2j1pfs7/8

| carlyhalatz a răspuns (pentru AnnaaaMaria):

Seamana putin cu meganfox, dar in rest nu stiu cine e. esti sigura ca e o figura publica, nu o perosana obisnuita?

| AnnaaaMaria explică (pentru carlyhalatz):

Nu sunt sigurălaughing m-a intrigat faptul că a postat-o cineva dintre cunoscute pretinzând că e ea, dar sunt multe diferențe vizibile...îți mulțumesc oricum, îți dau fundiță pentru că ai avut răbdare. pupici

| carlyhalatz a răspuns (pentru AnnaaaMaria):

Aaw ce dragut, nici o problema big grin o zi buna si multumesc :*