| HayateRA a întrebat:

Știe cineva cum imi pot adauga liceul la profilul de pe Facebook? Dau la secțiunea "despre" apăs pe "școală" apoi "liceu", scriu numele său și îmi zice ca n-au fost gasite rezultate. Fac ceva greșit? Fundă la cine mă ajută laughing)

Răspuns Câştigător
| thunder11 a răspuns:

Pai poate liceul tau nu este asa popular incat sa fie pe lista aia de licee de pe Facebook zic si eu, nici scoala mea la care am facut 1-8 nu o gasesc. Acum nu stiu exact