| OleaPC a întrebat:

Toate prietenele mele cele mai bune au iubiti da eu nusad Imi puteti da eu sfat? Ce sa fac? Catare imi place de un baiat da nu am sanse cu el (ii cu 4 ani mai mare).El se intilneste cu fete doar ca sa se rida de ele, da eu cu dinsu ne cunoastem de 2 ani.Luia acum ii place de o fata foarte slaba(ii doar scheletbig grin) care s-a mutat anul acesta la noi la scoala si prietenele mi-au spus ca el in fiecare zi ii da ciocolate si se fotografiaza cu ea sau ea de pe telefonul lui. Daca cinstit nici nu stiu cum m-am indragostit de el.As vrea sa scap de aceste sentimentesad si doar sa raminem prieteni, dar pe deoparte sa-mi caut alt baiat.
Dau fundoi:*big grin

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu te mai gandi la el. Evita sa te intalnesti cu el, nu mai vorbiti pe net sau la telefon. Ocupa-te de pasiunile tale sau gaseste-ti ceva de facut. Iesi cu prietenele. Ocupa-ti timpul. Ai dreptate, baiatul nu e serios.