| anonim_4396 a întrebat:

Tot ce se intampla in manga (ma refer la Naruto Shippuden) arata si in anime?; sau nu arata chiar tot?

2 răspunsuri:
| Em_Gaby_1992 a răspuns:

Dap, tot ce e in manga E SI IN ANIME. Dar invers nu e la fel. in anime mai sunt si fillere (grupuri de cate 5-20 episoade care nu au nicio treaba cu povestea din naruto dar care sunt transmise pentru a astepta sa apara mai multe capitole din manga)

| MasterBoY1234 a răspuns:

Frate iti zic da men ce se intampla in manga se intampla si in anime dar numai ca in manga episoadele sunt mult mai avansate in viitor.
P.S.: Sper ca te-am ajutat plss da-mi fundita te rog frumos love struck.