| RazvanIlie a întrebat:

Naruto Manga este continuarea serialului animat naruto shippuden? Adica naruto shippuden se opreste cu anime la episodul387 si pe urma continua cu porcaria aia de manga?

9 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Nu, Manga sunt benzi desenate japoneze cu tenta sexuala. rolling on the floor Nu stiu ce avea in cap scriitorul dar... straight face

| DieHarD a răspuns (pentru ErrorFound):

Aia e hentai, nu cred ca e manga

| ErrorFound a răspuns (pentru DieHarD):

Hentai sunt desene animalte. laughing Tot de genu' ala.
Manga sunt benzile desenate.

| ryuu a răspuns (pentru ErrorFound):

Manga, sunt benzile desenate japoneze (atat). Iar Hentai-ul este un gen pentru anime si manga.

| Naяutσ a răspuns:

Nu, mai urmeaza si alte episoade!

| ryuu a răspuns:

Salut. Seria "Naruto Shippuden" a ajuns la episodul 324 si continua. Daca nu ai rabdare urmareste povestea in continuare din manga.
P.S. Nu inteleg de ce spui "... porcaria aia de manga?" si urmaresti anime-ul. Dat fiind faptul ca in cea mai mare parte a anime-urilor au la baza manga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Episoadele din Naruto Shippuden sunt făcute după manga.Manga e prima care a apărut şi de aceea acolo povestea este mai departe decât în episoade. Episoadele au ajuns la 324 şi urmează să continuie după ce e scris în manga.
Manga nu e porcărie.E doar continuare poveştii din anime. Episoadele nu se opresc nicăieri.

| Andreaa a răspuns:

Deci :3 Manga este manga si anime este anime laughing adica, manga este in fata la anime si daca ai citi ai vazut ca in anime se intampla exact ca si in manga prima data apare manga si pe urma apare anime ca si cum prima data apare trailer si pe urma filmul si inca nu ii gata tot apare si manga si ep. din anime :3 sper ca ai inteles ce am vrut sa spun laughing

| WyvernLuffs a răspuns:

Dupa acea "porcarie" de manga a fost realizat anime-ul. Manga-ul, in principiu exista inainte de orice ecranizare a unui respectiv anime, cartoon, desen, etc. Te-as ruga sa te documentezi inainte sa adresezi intrebari care nu-si au rostul. Daca producatorul nu s-ar fi chinuit sa creeze acel manga, acum tu, copile, nu te-ai mai fi uitat la Naruto.